teisipäev, juuli 28, 2009

hüäänid

lõin kogemata vale lõpu ja siis hakkasin veel tuntuimate omanikke vaatama, oh jah:

facebook.ee - AHTME MALEVA 10 KORTERIUHISTU
twitter.ee - Talwest Partner OÜ
orkut.ee - Advokaadibüroo Sorainen OÜ
youtube.ee - Advokaadibüroo Sorainen OÜ
myspace.ee - Järve Toitlustuse OÜ
ebay.ee - Rodrigo OÜ
wordpress.ee - Graniidi 30a Korteriuhistu
youporn.ee - Aire Linask

yahoo oli vist ainsana õigete omanike käes, msn, live ja blogger ei tundunud otseselt vähemalt kaaperdatud. flickr ja blogspot olid üldse ununenud... sorainenil.

ja lõpetuseks - tea, palju riigiteataja.com eest küsitakse võiks miks keegi siukse asja regand on üldse? riigiteataja.net viis vabsee imekohta.

rohkem ei vinni.

2 kommentaari:

petskratt ütles ...

Sorainen peaks olema Google'i jur. esindaja siinmail, mh tegelesid google.ee tagasihankimisega kunagi tegelaselt, kes selle regas.

riigiteataja.net regasin aga mina miskil hetkel selleks, et oleks mugav WLEX'i minna (aga see on vahepeal kolinud serverit ning Wolli arvas, et nii pole ikka ilus).

ning valitsus.net sai tehtud näitliku õppevahendina demonstreerimaks, kuidas RSS abil sisu dubleerida (kunagi küberrünnete päevil kui valitsus.ee teist nädalat koomas oli sest keegi ei suutnud DNSi ja ruutereid ära konfida, koos mõningate riigi RSSe puudutavate lahendustega).

üldiselt peaks need Riigikantseleile üle andma, aga praeguses masu/täpe olukorras pole kindel kas nad riskivad ametkondliku krediitkaardiga selliseid imelikke kulutusi teha :-)

kalor ütles ...

huh, hariv, aitäh.