teisipäev, mai 19, 2009

Ulmeaasta

Vot innovatsioonist seekord, mitte teeenendusest. Mul on nimelt ametlikult mingi Elioni-needus. Või digineedus.

Kontoris oli, eks, neli päeva net ära. Andsin väga korduvalt, põhjalikult (ja kusjuures viisakalt) tagasisidet nende teenindusele, vabandasid vere ninast välja. Ja koolitus on neil ka kvaliteetne, mida tehnotugi muga iga päev korduvalt rakendas, kui ma, muidu kannatliku inimesena, üritasinpaar korda  häält tõsta - "Ma Mõistan Teid" kostus alati nii sugereerivalt, et ma leidsin iga kord oma happy place'i. Aga netti njeet. Lõpuks andsid nad alla, ei üritand enam mulle telefonis telneti käske õpetada ja tulid kohale. Sel tüübil läks endal ka tund aega enne kui tööle sai rsk.

Läheb edasi.

Tark ei torma, eks, ma ootasin nagunii mitu aastat kuni söandasin digitv kasuks aprillis. Nüüd siis kõne käigus mainisin üksiti, et mul kodus ka kaob paar korda õhtu jooksul net ja telepilt mõneks minutiks. Pidadagi olema pooled Thomsoni valged ruuterid pehmelt öeldes putsis (no tüüp kindlasti mõtles seda sõna, kuna otsis natuke aega sobivat) ja lahkelt pakuti kohe järgmisel päeval väljavahetamist. Junnid olid aga neil otsas ja üks kõrsik tuli siis esmaspäeva omikul. Päike paistis, poiss oli viisakas ja nii kena, et Öö lootis, et jääb kauemaks. Kohutav kvaliteedihüpe ikka STVga võrreldes. Seal tellisid tehniku, said nädala pärast mingi haisva ja õliste pikkade juustega kolli. Nüüd tellid tehniku, saad järgmine päev strippari. Innovatsiooniaasta?

A see oli ka kõik hea meie afääris. Vahetas ruuteri ära, natuke tuunis, kurtis, et uus on ka kahtlane, tõi autost kolmanda. Toimis vist. Õhtul veendusin, et no enne oli ikka Väga stabiilne kõik - nüüd kaob juba iga 40 min tagant ühendus ära. Küllap nad nüüd üksba helistavad jälle, kuna nende tagasiside küsimine on väga põhjalik, ja hakkab taas otsast peale.

Uskumatu pask on see teie Ulme ikka, kallis Eesti Telefon. Aga te teate seda vist isegi.

2 kommentaari:

Elioni avalike suhete juht ütles ...

Kui võimalik, saada mulle palun oma e-maili aadress või kontakttelefon - sooviksin kirjeldatud muret pisut selgitada.

Martin ütles ...

ulme...