reede, jaanuar 20, 2006

tsiviilpartnerlus

Tea, kui suur osa rahvast tuleks kaasa, kui algatada homoabielude vastastele ja pereväärtustest jutlustajatele omakorda vastukaaluks abielu kriminaliseerimist taotlev liikumine? Maakera tiirleks ka ilma selle püha institutsioonita sama kiiresti, ma arvan.

5 kommentaari:

marta ütles ...

ei tohi - abielu institutsioonil on ainult ÜKS kuid juriidiliselt väga tugev õigustus - laste õiguste kaitse. Meie riigi perekonnaseadus ja muud valdkonda puudutavad seadused on paraku seesugused, et abieluliste lapst (st abielust sündinud) õigused on tunduvalt kaitstumad kui mmuudest ühendustest sündinud lapsed... ja siinkohal ei maksa võtta sõna teemal isaduse tuvastamine jne. - tõesti, laste õigusui on võimalik kaitsta ka sedapidi kuid see on juba kordi keerulisem protsess...

aga muidu olen minagi sallivate inimeste poolt;)...
päikest:)

marta ütles ...

sry, et kirjavead... sõrmed olid jääs noh;)

Anonüümne ütles ...

Tore, et siin nüüd kommida saab.
Nii, mina olen nõus. Härra H eilne sõnavõtt Kahvlis oligi eriti ilge.
Nin

AlexRobin ütles ...

Las seni noored vabad ja andekad keerutavad maakera kuis tahavad,kasvõi kriminaliseeerides, kui mängu ei tule võsusid. Mitte üks kõrgem looduslik kooslus, kus järglasi saadakse pika ootamise järgi ja mittehulgi reeglina, ei lase neid kauaoodatud kaunikesi nii rämedalt veega alla kui inimene. Lapsed pole milleski süüdi, las neile jääda siiski vähemalt võimalus muinasjutuliseks lapsepõlveks. Teadmine, et ema pole ainult sünnitusmasin ja isa pelgalt spermaprits.

howardingals1343 ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.